مرکز تخصصی ایمپلنت و زیبایی دکتر امید شهباززاده

  • info@drshahbazadeh.com
  • 02188881561
حس خوب رضایت در

مرکز تخصصی دندانپزشکی دکتر امید شهباززاده

در مرکز تخصصی خدمات دندانپزشکی دکتر امید شهباز زاده بر آنیم تا بهترین و کامل ترین خدمات دنداپزشکی را به مراجعین خود ارائه دهیم. ایمپنت دندان، زیبایی با کامپوزیت، لمینت دندان، روکش دندان، درمان ریشه، بلیچینگ از جمله خدمات اصلی و تخصصی دندانپزشکی اراده شده در این مرکز می باشد که با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه صورت می گیرد.

لامینت دندان

لمینت دندان یا وینیر

طرح لبخند

طرح لبخند

چراحی لثه

جراحی لثه

پرکردن

پرکردن دندان(کامپوزیت / آمالگام)

آیا نیاز به مراقبت فوری دارید؟

ما برای کمک اینجا هستیم!

مجموعه دهان‏ و‏دندان به عنوان آغازگر روند هضم و جذب غذا نقش مهمی را در آماده‌سازی نیازمندی‌های غذایی انسان بعهده دارد. رشد و تکامل عملکرد مطلوب روزانه و ایجاد حس لذت و نشاط در جسم و جان انسان بدون عملکرد این بخش از بدن و همکاری و مشارکت آن امکان‌پذیر نیست؛ در این مرکز بر آن هستیم با استفاده از بهترین متخصصین و تکنولوژی روز امکان ارایه بهترین خدمات را فراهم سازیم.

555-DENTIST

Urgent Dental Care

555-2368

Appointment Booking

Opening Hours

Monday-Friday: 8:00 - 17:00

120 Dental Street

San Francisco, CA 94111

Oral Health Consultation

free

Includes Full Mouth X-Ray and Treatment Plan

Exam & Cleaning

$65

Includes Full Mouth Cleaning

White Filling

$99

Includes 1 Composite Filling

Laser Teeth Whitening

$600

Full mouth teeth whitening in one visit.

گزینه های روش پرداخت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان.


مرکز تخصصی لمینت دندان

مجموعه دهان‏و‏دندان به عنوان آغازگر روند هضم و جذب غذا نقش مهمی را در آماده‌سازی نیازمندی‌های غذایی انسان بعهده دارد. رشد و تکامل عملکرد مطلوب روزانه و ایجاد حس لذت و نشاط در جسم و جان انسان بدون عملکرد این بخش از بدن و همکاری و مشارکت آن امکان‌پذیر نیست؛ مطالعات و شواهد نشان می‌دهد که بسیاری از مردم از داشتن اطلاعات کافی برای تامین و ارتقاء سلامتی این عضو مهم و همچنین پرهیز از عوارض آسیب زننده به آن بی‌بهره هستند.
با در نظرگرفتن این نکته که تاکنون توجه جدی به فرهنگ‏سازی در زمینه دندانپزشکی در جامعه نشده است برآن شدیم تا کتابی در باب اطلاعات اولیه نوع بیماری‌هایی که ممکن است برای‏ دهان‏و‏دندان شما و خانواده‌تان پیش آید و همچنین رشته‌های مختلف تخصص‌های دندانپزشکی تهیه و در اختیار عموم قرار دهیم به امید آنکه گوشه‌ای از رسالتی که بر عهده دندانپزشکان این مرز و بوم می‌باشد را جامعه عمل بپوشانیم. شما می‌توانید با مطالعه دقیق این کتابچه که گروهی از متخصصین باتجربه در رشته‌های مختلف دندانپزشکی این مرکز آنرا آماده نموده‌اند به کلیه اطلاعات اولیه دست یافته و با دانش بیشتر به دندانپزشک مراجعه نمایید و زمانی که دندانپزشک از اصطلاحات علمی استفاده می‌نماید. آگاهی بهتری نسبت به درمانی که قرار است برای شما انجام شود داشته و قادر به تصمیم‏گیری مناسب‌تری باشید.
این کتاب را نزد خود نگه داشته و هر زمان که احساس کردید نیاز به پرسش و کسب اطلاعات بیشتری دارید می‌توانید از راهنمایی این مرکز بهره‏مند شوید. آمادگی آن را داریم تا از خوانندگان عزیز دندانپزشکان محترم و دیگر گروه‌هایی ‌که می‌توانند در هرچه بهتر کردن این مجموعه ما را یاری کنند استقبال نماییم.
کتاب

دریافت نوبت قبلی

اینستاگرام دکتر شهباززاده

به روزترین مطالب دندانپزشکی

گرفتن وقت اینترنتی

info@drshahbazadeh.com

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 9:00 - 18:00

تهران، جردن

ظفر،کوچه ناصری،پلاک4،واحد25
.
Open chat
چطور میتونم کمکتون کنم؟!
Powered by